Więcej
GAZELA BIZNESU 2007, Nagroda za zajęcie 18 miejsca w woj. podkarpackim oraz 437 miejsca w Polsce Gazele Biznesu GAZELA BIZNESU 2008, Nagroda za zajęcie 4 miejsca w woj. podkarpackim oraz 67 miejsca w Polsce GAZELA BIZNESU 2009, Nagroda za zajęcie 3 miejsca w woj. podkarpackim oraz 114 miejsca w Polsce Certyfikat Polityka Jakości Dynamiczna Firma 2013 Diamenty Forbes 2014 Diamenty Forbes 2014 - I miejsce Gazele Biznesu 2014 Certyfikat IMP³rove Świadectwo rejestracji znaku wspólnotowego „Efekt Plus” Gazela Biznesu 2015 Świadectwo rejestracji SEVEN Świadectwo rejestracji znaku Efekt Stretch Plus ISO 9001:2015 ISO 9001:2015 Świadectwo rejestracji e7 Patent

O firmie

O firmie

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o. o. to czołowy producent folii stretch metodą wylewu cast w Europie. Nasze działania prowadzone są w oparciu o wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001 a także wdrożony, nie certyfikowany System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Podkreśla to nie tylko dbałość firmy o jakość produkowanych wyrobów, ale także troskę o środowisko naturalne.


Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, najnowszej generacji innowacyjne linie produkcyjne oraz bogato wyposażone laboratorium do badań pozwalają nam na wytwarzanie szerokiej gamy produktów. Od 2006 roku oferujemy folię stretch najwyższej jakości: ręczną, maszynową, jumbo - o różnych grubościach, kolorach i szerokościach.


Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Parku Naukowo- Technologicznego AEROPOLIS w Rogoźnicy k. Rzeszowa. Jako lider innowacji w dziedzinie folii łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technicznym. Dzięki dużej elastyczności w działaniu i dopasowaniu produktów do potrzeb rynku, z roku na rok swoim zaufaniem obdarza nas coraz większa liczba klientów i partnerów biznesowych zarówno w kraju jak i na świecie.